Sarbatori Fericite [www.diavolacs.forumz.ro]

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

REDIRECT Protocol 47+48[Steam&NoSteam] - Apare la INTERNET

In jos 
AutorMesaj
iNk
[Administrator]
[Administrator]

Data de inscriere : 06/03/2010

MesajSubiect: REDIRECT Protocol 47+48[Steam&NoSteam] - Apare la INTERNET   Mar Dec 14, 2010 5:59 am

REDIRECT 2010

Download : http://www.girlshare.ro/1085128

Atentie!: Am primit sesizari ca fostul redirect incepea sa de-a o eroare minora. Am reusit sa o remediez. Am reuploadat redirectul(defapt este acelasi,numai ca am modificat cate ceva, l-am avansat). HF & GL. Puteti sa-l descarcati si nu o sa mai aveti nicio problema!

Autor: KoOLa^

LUCRURI MODIFICATE LA REDIRECT!(18.04.2010) -> * Puteti aprinde numerele urmatoare de redirecte(in functie de performante PC-ului dumneavoastra, 1[/size] redirect consuma maxim 25 Mb RAM). Cod:
Start 5 redirecte console ; Start 10 redirecte console ; Start 20 redirecte console ; Start 30 redirecte console ; Start 40 redirecte console ; Start 50 redirecte console ; Start 100 redirecte console ; Start 150 redirecte console

-> * Ca sa inchideti toate redirectele deodata, apasati STOP REDIRECTE.

Setari: Intrati in folderul cstrike si cautati server.cfg. Acolo modificati dupa preferinte:Cod:
- hostname (nume server redirect)

- redirect_server (ip server public spre care vreti sa redirectionati jucatorii)

Observatie!1. REDIRECTUL contine doar o mapa si anume de_dust2.
2. Redirectul nu functioneaza daca aveti Windows Vista sau Windows 7 !

Pentru eventualele probleme intampinate,va rugam sa postati.
Daca te-am ajutat cu acest redirect,apasa te rog pe butonul MULTUMESC.

Bun VeniT Pe ..::CsDiavola ::..
™️ »» www.CsDiavola.Tk «« ™️
™️▂ ▄ ▅╚» iNk «╗▅ ▄ ▂™️

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://diavolacs.forumz.ro

REDIRECT Protocol 47+48[Steam&NoSteam] - Apare la INTERNET
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
™ CsDiavoLa.Tk ™ :: Servere gata facute-
Mergi direct la: